Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ROAD & RIVER

 

Aspendos’tan başlayan ve Beşkonak bölgesinde devam eden off road turumuzla çılgın bir güne varmısınız? İster kendiniz kullanın ister profesyonel rehber ve şöförlerimizin kullandığı off road araçlar ile konvoy halinde ilerlerken büyüleyici manzaralar, kanyon, şelaleler, dereler kısacası el değmemiş harika bir doğa sizi bekliyor. Öğleden sonra da çılgın ve heyecanlı bir rafting macerası yaşayacaksınız.

ORMANA

 

Ormana, köy hayatına hasret kalanların, bunu doğa yürüyüşü, tarihi eser, ev, mağara gezileri ve diğer aktivitelerle sıkılmaksızın keyifle vakit geçirebilecekleri bir bölgedir.

Sarılar köyü üzeri Oymapınar barajı güzergahında fotoğraf molaları verilir. Ürünlü köyüne ulaşılır, köyde çay molası ve kısa yürüyüşler yapılır. Bot ile Altınbeşik mağarası gezisi. Ormana köyünde gezinti, Eynif ovasına hareket edilir ve yolda fotoğraf molaları verilir.

TOROSLAR

 

 

Aspendos’taki buluşma noktamızdan, yüksek standartlardaki araçlarımıza yerleştikten sonra hem yolun hem de manzaranın keyfine varacağımız bir tura başlayacağız. Zorlu bir tırmanışın ardından Toroslar ve Akdenizin harika buluşmasını, milyonlarca yılda oluşmuş vadilerin, Körülü Nehri’nin oluşturduğu deltanın ve Denizin içiçe geçtiği manzarayı en tepeden seyretme şansını bulacağız. Köprülü Kanyona ulaştığımızda karşılaşacağımız doğa ve tarih g.rüntüsü bizi büyüleyecektir.

RAFTING

 

 

Sizleri günlük yaşamın telaşından ve kargaşasından kurtulup, gürültüsüz, temiz ve etkileyici bir doğada; heyecanlı, eğlenceli ve hayatınızda unutamayacağınız bir aktiviteye bekliyoruz.

Dünyanın doğa hazinesi K.prülü Kanyon Ulusal Parkı içerisindeki Köprülü nehrinde yaklaşık 12km. ve 2+ zorluk derecesi bir parkurda yaşayabileceğiniz bu deneyimi en güvenlikli koşullarda ve profesyonel bir ekiple sizlerle paylaşmak bizlere mutluluk verecektir.

NATURE SAFARI

 

 

Yaklaşık 1,5 - 2 saat Kanyon Milli Parkı’nda doğa yürüyüşü Antik Oluk Köprüsü, St. Paul Yolu, Roma Gümrük Binası, Büğrüm Köprüsü, Köprülü Kanyona tepeden panoramik bakış, su kaynaklarında mola ve St. Paul köprüsünün gezilmesi ve anlatımı. (yaban hayatı ve bitki örtüsü hakkında misafirlere detaylı bilgi verilir) Turumuzun sonunda muhteşem yemek şov…

KARACAÖREN

 

 

Muhteşem manzarası eşliğinde Karacaören baraj g.lünde bot ile gezi, yörük çadırında çayınızı yudumlarken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca yemek şovumuz ile kendi yemeğinizi yapabilir ve unutamayacağınız bir yemek lezzetine varabilirsiniz.