Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

                HAKKIMIZDA

                VIANOBILIS 2008 yılında Antalya’da kurulmuştur.

                İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

                En kaliteli hizmeti, en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen VIANOBILIS, profesyonel kadrosu ile Antalya Bölgesi’nin önde gelen turizm acenta ve yurt dışı operatörlerinin otel rezervasyonu, transferler, handling hizmetleri, kültür, eğlence turları, doğa ve yaban hayatını tanıtan tüm günlük ve konaklamalı turlar ve içeriğindeki organizasyon, operasyon ve rehberlik taleplerine cevap vermekte olan A grubu seyahat acentasıdır.

                Bunun yanında incentive org. ve kongre turizminide önemseyerek, hizmette öncelik ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan VIANOBILIS, faaliyette bulunduğu uluslararası turizm sektöründe, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


                MEMNUNİYET POLİTİKAMIZ

                Sektörde mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerini aynı mükemmellik ve yanında kalite anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir.


                VİZYONUMUZ

                VIANOBILIS, özellikle Antalya Bölgesinde, Avrupa (özellikle Alman pazarı) tur-tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Profesyonel turist rehberi kadrosu ve bu kadronun getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

                Değişik pazarlardan müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri de kendi içindeki profosyonel kadro ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve kalitenin kontrolünüde, gereksinim olan öncelikli araçlar (taşıma araçları, doğa turlarında kullanılan araç filosu, restaurant ve diğer gereçler) için harcanan zamansal ve işgücü yanındaki finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış, hizmet kalitesi altına kendi imzasını atmış ve müşterisine “Siz isteyin, biz yapalım” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

 

                MİSYONUMUZ

                Uzlaşmacı, yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten keyif alan, yeni alternatiflere açık genç ve dinamik kadromuz ile farklı pazarlarda ve farklı kollarda da kendimizi geliştirip kaliteli hizmeti sunmak.